درباره موسسه آموزش عالی آیندگان

مؤسسه آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی آیندگان در جهت ارتقای علوم و تکنولوژی کشور و تربیت نیروی متخصص به استناد مصوبه شورای گسترش وزارت علوم با هدف ارتقاء سطح علمی جامعه، گسترش آموزش عالی کشور، فراهم آوردن زمینه مناسب جهت بکارگیری پتانسیل علمی جامعه و ایجاد زمینه های مناسب برای فعالیت همه جانبه مردمی در جهت اعتلای آموزش و پرورش کشور در سال ۱۳۸۵ ایجاد و تاسیس گردیده است.

موسسه آموزش عالی آیندگان به عنوان یکی از موسسات غیردولتی دارای مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با جذب دانشجواز طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش کشور، از مهرماه سال ۱۳۸۵ عملاً فعالیت آموزشی و پژوهشی خود را آغاز کرده است و می‌کوشد با فراهم نمودن محیطی علمی برای دانشجویان آنان را برای ورود به بازار کار و حضور موثر و مفید در عرصه اجتماع، آماده ساخته و پاسخگویی به نیازهای آموزشی و پژوهشی روزافزون جامعه را پی‌جوید. در این راستا تلاش شده است همکاری‌های گسترده علمی و آموزشی و تحقیقاتی با دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و آموزشی معتبر در سطح ملی و بین‌المللی، برقرار گردد تا از طریق انتقال متقابل تجربیات، روزآمدی موسسه حفظ شده و کارآمدی آن ارتقا یابد.

موسسه آموزش عالی آیندگان در سال ۱۳۸۵ با دو رشته صنایع و معماری در مقطع کاردانی آغاز به کار کرد و امروز افتخار دارد با جذب دانشجو در رشته های ذیل با تمام توان خویش برای تربیت نیروی انسانی مفید برای کشور عزیزمان به کار خود ادامه دهد. هم ‌اکنون این موسسه در 59 رشته و گرایش تحصیلی‌ در مقاطع کاردانی، کارشناسی‌ و کارشناسی ارشد مشغول به فعالیت می‌باشد.

تماس با ما

مازندران، تنکابن، خیابان فردوسی غربی، کوچه شهدای دانشجو، موسسه آموزش عالی آیندگان / تلفن: 4-54288851 (011)

ویدئوهای آیندگان

پخش ویدیو

موشن گرافیک معرفی موسسه

پخش ویدیو

آیندگان از دریچه دوربین