آرشیو اخبار

لغو امتحانات روز دوشنبه ۱۶ دی ۹۸

لغو امتحانات روز دوشنبه ۱۶ دی ۹۸

با عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار سرافراز اسلام سپهبد قاسم سلیمانی و به منظور تجلیل از مقام والای آن شهید بزرگوار و شرکت در مراسم تشییع پیکر پاک ایشان، کلیه امتحانات روز دوشنبه ۱۶ دی ماه ۹۸ لغو و به روز ۳۰ دی ماه ۹۸ مطابق با همان ساعات تعیین شده، موکول می‌گردد.

ادامه مطلب
بازدید علمی رشته گرافیک

بازدید علمی رشته گرافیک

به دلیل اهمیت بازدیدهای علمی در ارتقا سطح علمی، دانشجویان رشته گرافیک به همراه مدیر گروه رشته، محمد جمشیدی، استاد رشته، خانم میرزایی، به بازدید موزه گالری دیدی در واقع در نور رفتند و از این گالری دیدن نمودند.

ادامه مطلب
مراسم گرامیداشت هفته پژوهش برگزار شد.

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش برگزار شد. گالری

۲۵آذر الی ۲ دی ماه هر سال به عنوان هفته پژوهش نامگذاری شده است. موسسه آموزش عالی آیندگان مراسم گرامیداشت این رویداد پژوهشی را روز ۵ دی ماه با حضور مسئولین و دانشجویان برگزار نمود.

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی مهارت زندگی برگزار شد

کارگاه آموزشی مهارت زندگی برگزار شد گالری

به مناسبت فرارسیدن هفته پژوهش کارگاه تخصصی رشته روانشناسی تحت عنوان" مهارت‌های زندگی" توسط رشته روانشناسی و با همکاری انجمن علمی این رشته در سالن اجتماعات موسسه برگزار شد.

ادامه مطلب
هم‌اندیشی اساتید روانشناسی برگزار شد.

هم‌اندیشی اساتید روانشناسی برگزار شد. گالری

جلسه هم‌اندیشی اساتید رشته روانشناسی با حضور معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی، دکتر فرشته پورآهنگریان، معاون دانشجویی و فرهنگی، دکتر محمد صابری، مدیرگروه رشته، دکتر الهه صادقی، و اساتید رشته در سالن جلسات برگزار شد.

ادامه مطلب
جشن شب یلدا

جشن شب یلدا گالری

به مناسبت فرارسیدن طولانی ترین شب سال یلدا مؤسسه آموزش عالی آیندگان جشن با شکوهی را برپا کردند.

ادامه مطلب