پیام تبریک ریاست موسسه

پیام تبریک ریاست موسسه

به گزارش روابط عمومی، ریاست موسسه آموزش عالی آیندگان، دکتر سید اسماعیل نجفی، طی پیامی ولادت مولای متقیان حضرت علی (ع) و روز پدر را به تمامی همکاران تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیر است:

ماه رجب، ماه نزول رحمت الهی و ماه اجابت دعاست و ایزد منان با حکمت بی منتهای خود، میلاد فرخنده یاور همیشگی پیامبر گرامی اسلام (ص)، امام علی (ع) را در این ماه عزیز قرار داده تا محبت خود را در این ماه بر عرشیان و فرشیان تمام نماید .

سیزدهم رجب، افزون بر شادمانی میلاد شهریار خردورزی و عدالت، با احترام به ارجمندی مقام پدران و سپاس از مهر گسترده ایشان معطر شده است.

بی تردید حضرت علی علیه السلام  یاور راستین و همیشگی پیامبر گرامی اسلام (ص)، در ترویج و گسترش دین مبین اسلام و ارزش های الهی و توحیدی آن، تلاش بسیار و نقش بسزایی داشته و عدالت بزرگترین شاخص بزرگ مردی است که در مسند قضاوت هیچگاه از آن عدول نکرد و همواره پیروان خود را به این امر الهی فرا خواند .

اینجانب میلاد مولای متقیان حضرت علی (ع) و "روز پدر"را به همه پدران و همکاران محترم تبریک عرض نموده و موفقیت، پیروزی و سلامتی شما و خانواده‌ گرانقدرتان را همواره از خدای سبحان مسألت می نمایم.

دکتر سید اسماعیل نجفی

ریاست موسسه آموزش عالی آیندگان

تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت انتشار: ۱۳:۲۷

کلید واژه ها: موسسه آموزش عالی آیندگان پیام تبریک ریاست روز پدر روز مرد میلاد امام علی (ع)


( ۲ )

نظر شما :