جشنواره "رویش بیان" برگزار شد
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت انتشار: ۲۱:۴۹

جشنواره "رویش بیان" برگزار شد

 

بیست و هشتم و بیست و نهم فروردین 98، برای نخستین بار، جشنواره "رویش بیان" با حضور پرشور دانش‌آموزان، مربیان و اولیائ دانش‌آموزان، توسط دانشگاه آیندگان، موسسه رسانه‌ای دیپلماسی و آموزش و پرورش شهرستان تنکابن در سالن اجتماعات دانشگاه آیندگان و کانون شهید صالحی به طور همزمان برای دانش‌آموزان دوره اول و دوم متوسطه دختر و پسر برگزار گردید.

افتتاحیه جشنواره روز چهارشنبه 28 فروردین  و اختتامیه روز پنجشنبه 29فروردین 98 در سالن اجتماعات دانشگاه برگزار شد.

حضور بیش از 400 دانش‌آموز در دو گرایش گویندگی و مجری‌گری نشان از استقبال بی‌نظیر دانش‌آموزان از رویدادهای فرهنگی و هنری در شهرستان است. تدریس کارگاه آموزشی در بخش دختران توسط خانم جمالی و در بخش پسران توسط سهیل نادری صورت گرفت. بعد از پایان کارگاه آموزشی دانش‌آموزان به رقابت در دو بخش گویندگی و مجری‌گری پرداختند. اسامی پذیرفته‌شدگان در مرحله اول به زودی توسط اداره  آموزش و پرورش اعلام خواهد شد. تعدادی از دانش‌آموزان بعد ازعبور از مرحله نخست جهت شرکت در مرحله دوم، که در تیر ماه 98برگزار می‌گردد، معرفی خواهند شد.

هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد یک فرصت یکسان برای جوانان و نوجوانان دانش‌آموزکه دارای استعداد هستند اما فرصتی برای بروز استعداد نداشته اند، می‌باشد. لذا دانشگاه آیندگان با همکاری موسسه رسانه‌ای دیپلماسی و آموزش و پرورش شهرستان تنکابن با برگزاری جشنواره و کارگاه آموزشی در صدد شناسایی و شکوفایی این استعداد‌ها برآمده است.

لازم به ذکر است در پایان جشنواره به شرکت کنندگان گواهی حضور در جشنواره اعطا شد.

کلید واژه ها: جشنوارهجشنواره رویش بیانگویندگیمجری گری


نظر شما :