جلسه هم‌اندیشی اولیا و مربیان و آموزش و پرورش در موسسه
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت انتشار: ۱۴:۵۵

جلسه هم‌اندیشی اولیا و مربیان و آموزش و پرورش در موسسه

 

به دنبال برگزاری کارگاه‌های فنی دانش‌آموزان مدرسه شهید قبادپور و سنایی خرم آباد در مجتمع فنی و حرفه‌ای دانشگاه، به صورت برونسپاری، جلسه هم‌اندیشی اولیا و مربیان و مسئولین آموزش پرورش روز دوشنبه مورخ 19/ 09/ 97 در سالن اجتماعات موسسه با حضور پرشور والدین و مسئولین آموزش و پرورش برگزار شد.

در ابتدای جلسه بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید دکتر فائزه نجاتی، معاون پژوهش و فناوری، ضمن خوش‌آمد گویی به حضار، در خصوص اهمیت تعامل بین مدرسه و دانشگاه و ضرورت یادگیری مهارت حین تحصیل سخنرانی کرد.

نجاتی اظهار داشت: دغدغه آموزش و پرورش و دانشگاه از یک جنس است. داشتن تعامل بین اولیا و مربیان و آموزش و پرورش و موسسه در جهت نیل به اهداف عالیه تحصیل موثر است.

در ادامه برنامه دکتر سعدی پور، رئیس آموزش و پرورش شهرستان تنکابن و معاون مدیر کل، ضمن تشکر از ریاست موسسه، معاونین و مسئولین  در خصوص اهمیت دوره‌های مهارت محور در قالب دوره‌های فنی و حرفه‌ای مطالب ارزشمندی بیان نمود. در ادامه سعدی پور عنوان کرد: ارتباط بین این دوره‌ها با بازار کار و کارآفرینی بسیار مشهود است. وی افزود: در نمایشگاه‌های کارآفرینی که در مدارس برگزار می‌شود می‌توان شکوفایی استعداد فنی و کارآفرینی را در دانش‌آموزان تقویت نمود.

سعدی پور همچنین در خصوص هزینه دروس برونسپاری و نقش آن در یادگیری حرفه به دانش‌آموزان مطالبی بیان کرد.

پس از آن آقای مهرابیان، مدیر مدرسه شهید قبادپور، در خصوص اهمیت تعامل بین مدرسه و اولیاء دانش‌آموزان صحبت کرد.

مهرابیان بیان کرد: برای داشتن تحصیلی موثر باید محیط خانه را شاد و دلچسب نمود تا دانش‌آموز بعد از گذراندن اوقات خود در مدرسه با آرامش در منزل به مطالعه و ادامه یادگیری بپردازد.

در پایان جلسه آقای شنبانپور مدرس دروس مکانیک دوره‌های برونسپاری در خصوص نحوه حضور و غیاب و ارزشیابی دانش‌آموزان در دوره‌های برونسپاری صحبت نمود.

در خاتمه بازدید از مجتمع فنی و حرفه‌ای و کارگاه‌ها انجام شد.

کلید واژه ها: هم‌اندیشیجلسهبرونسپاریکارگاهفنی و حرفه ای


نظر شما :